Adwords

Adwords

Google Reklam

Google Reklamları, işletmelerin potansiyel müşterilerine ulaşması için en etkili dijital pazarlama stratejilerinden biridir. İyi optimize edilmiş bir Google Reklam Hesabı, sizleri potansiyel müşterilerinize eriştirebilir ve cirolarınızı bir anda ikiye ya da üçe katlayabilir. Güneş Software olarak sizlerin Google üzerinde varlığınızı güçlendirmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız. Google Reklam hesaplarınızı optimize ediyor, Tıklama Başına Maliyet oranlarınızı düşürüyoruz. Bu sebeple bizimle çalışan kurumsal ajanslar, düşük reklam bütçeleri ile çok büyük kazançlar elde edebilmektedir.

 

Google ADS Reklam Verme

Google üzerinden potansiyel müşterilerinize direkt olarak ulaşmak için ADS Reklam Verme özelliğini kullanabilirsiniz. Google ADS Reklam verme sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Açmış olduğunuz Google Reklam hesaplarınız Şüpheli Ödeme, Sistemleri Atlatma, Web Site Taklitleri, Koordine Yanıltıcı Uygulamalar, Kabul Edilemez İş Politikaları, Ticari Yaptırım İhlali vb. nedenlerden dolayı askıya alınabilir.

Google üzerinde sorunsuz reklam verebilmek ve askı sorunlarıyla karşılaşmamak için bir Google Reklam Ajansı ile çalışmanız gerekmektedir. Güneş Software olarak siz değerli müşterilerimizin Google üzerinde sorunsuz Reklam verebilmesi için reklam hesaplarınızı optimize ediyor, reklam hesabı askı vb. sorunları yaşamamanız için gerekirse adwords reklamlarınızı kendi reklam hesaplarımız üzerinden yönetiyor ve reklam sonunda sizlere detaylı raporlama sunuyoruz.

 

İnternet Reklamı

İnternet üzerinden reklam vermek isteyen müşterilerimiz, Google Reklam Hizmetimizi kullanabilir. Kendi reklam hesaplarımız ve cloacker sistemler aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin İnternet Reklam süreçlerini profesyonelce yönetiyoruz.

 

Google Reklam Ücretleri

Sizlere sunmuş olduğumuz Google Reklam hizmetimizde iki farklı stratejimiz bulunmaktadır. Bunlar;

 

1) Kendi Hesabınızdan Google Reklamı

- Bu reklam modelinde müşterilerimiz kendisinin açmış olduğu sorunsuz reklam hesaplarını tarafımıza teslim eder.

- Web Sitesini ve özel isteklerini tarafımıza iletir.

- Reklam Bütçe belirlemesi ve Keyword Çalışması yapılır.

- Reklam hesabınız kurulup teslim edilir. Onay sonrasında tüm sorumluluk kullanıcıya geçer.

- Bu reklam modelimizde fiyatlandırma ''Reklam Bütçeniz + Reklam Bütçenizin %20'si Optimizasyon Bedeli'' şeklinde olmaktadır. Bu reklam modelinde dilediğiniz her bütçede reklam çalışması yaptırabilirsiniz.

 

2) Bizim Hesaplarımızdan Google Reklamı

- Bu reklam modelinde müşterimizin reklam hesabı vermesine gerek yoktur. Reklam hesapları tarafımızca oluşturulur.

- Web Sitesini ve özel isteklerini tarafımıza iletir.

- Reklam Bütçe belirlemesi ve Keyword Çalışması yapılır.

- Reklam hesabınız kurulup teslim edilir. Onay sonrasında tüm sorumluluk kullanıcıya geçer.

- Hesap teslimi istemezseniz Google Reklamı sonunda detaylı raporlama tarafınıza iletilir.

 

Bu reklam modelimizde fiyatlandırma ''Reklam Bütçeniz'' şeklinde olmaktadır. Bu reklam modelinde minumum 1000₺ değerinde reklam çalışması yaptırabilirsiniz.

 

Daha fazlası için yan tarafta bulunan iletişim butonlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Görüşmeler genellikle dijital ortamdan yapılmaktadır. Dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Güneş Software | Dijital Pazarlama Ajansı