? Site Barındırma Hizmetiniz Var Mı?

Tabiki. Yazılım Lisansı satın almanız halinde alan adı ve hosting hediyemiz oluyor. Siz değerli müşterilerimizi, en güçlü ve son teknoloji güvenlik önlemleri alınmış sunucularımızda barındırıyoruz.

? Neden Güneş Software?

Çünkü;

- Dijital Pazarlama alanında 5+ yıllık sektör deneyimine sahibiz.

- Dijital Varlığınızı geliştirebilecek tüm hizmetleri bünyemizde topladık. 

- Sunduğumuz her bir hizmete özel departmanımız ve Profesyonel bir Destek Ekibimiz var. 

- İsteyen müşterilerimiz ile Online ya da ofislerimizde birebir toplantılar düzenliyoruz.

- Çalışma sonunda tarafınıza detaylı raporlama sunuyoruz.

- Fiyatlarımızı piyasaya göre uygun tutuyor ve projeniz için ayırmış olduğunuz sermayenizi kontrollü kullanmanızı sağlıyoruz.

 

Hemen bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

? Yazılım Aldıktan Sonra Destek Veriyor Musunuz?

Güneş SoftWare olarak Siz Değerli Müşterilerimizi düşünüyor ve alanında profesyonel Web Tasarım Ekibimiz ile, siz yazılımın tüm özelliklerini öğrenene kadar yardımcı oluyoruz. Destek süresi olarak herhangi bir süre kısıtlamamız bulunmamaktadır. Herhangi bir hizmet satın aldığınızda, sonsuza dek bizim müşterimiz olarak kalırsınız :)

? E-Ticaret Sitelerine SEO Hizmetiniz var mı?

Bir yılı aşkın süredir SEO Desteği sağladığımız pek çok E-Ticaret Projesi var. Ürün Optimizasyonu, Görsel Optimizasyonu, Marka Konumlandırması gibi hizmetlerimiz, E-Ticaret Projelerinde uyguladığımız Dijital Pazarlama Stratejilerimizdendir.

? SEO mu Adwords Mü?

SEO, Dijital Pazarlama Stratejilerinin temelinde yer almaktadır. SEO mu ADWORDS mü sorusuna cevap vermek için iki stratejiden de kısaca bahsedelim. Adwords Reklamcılığı, bütçe ile dönen bir pazarlama modelidir. Günlük ve bütçe planlamasına göre sonuç verir. SEO da aynı şekilde bütçe ile dönen bir pazarlama modelidir fakat biraz zaman ve sabır gerektirmektedir. ADWORDS Reklam modelini kullandığınızda reklam bütçeniz bittiğinde anlık çöküş yaşarsınız fakat SEO bütçeniz bittiğinde bile birkaç ay daha dönüşüm almaya devam edersiniz. 

? Markam Hakkında Karalama Yapılıyor Ne Yapabilirim?

Eğer bir web sitesinde ya da herhangi bir platformda markanız adına karalama kampanyaları ya da karalama faaliyetleri gösteriliyor ise Online İtibar Yönetimi hizmetimiz tam size göre. Karalama kampanyaları, Dijital Varlığınızı bir anda yok edebilmektedir. Bu tip durumlarda yasal prosedürleri bilen, karalama yapılan platformlarla doğrudan iletişim kurabilen bir ajanstan destek almalısınız. Güneş Software olarak sizlerin Dijital dünyadaki varlığınızı koruma altına alıyoruz.

? Kurumsal Web Sitesi Kuruyor Musunuz?

Kurumsal web sitesi yazılımlarımız;

- Doktor

- Avukat

- Diyetisyen

- İnşaat Firmaları

- Güzellik Salonları vb.

pek çok kurum için kullanılabilmektedir. Sizler için özel olarak tasarlayacağımız Web Siteleri sayesinde Dijital Varlığınızı güçlendirebilir ve kurumsal bir firma olarak faaliyete başlayabilirsiniz.

? Sosyal Medya Yönetimi Yapıyor Musunuz?

Sosyal Medya yönetimi, süreklilik ve profesyonellik isteyen bir iştir. Günümüzün %80'i Sosyal Medya Platformlarında geçiyor. Bu sebeple potansiyel müşterilere en kolay ve kısa yoldan ulaşabileceğiniz Dijital Pazarlama Stratejileriden birisi de Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya reklamcılığıdır. Güneş Software olarak tüm Sosyal Medya Yönetim Süreçlerini sizler için, biz yönetiyoruz.

? Takipçi - Beğeni vb. Hizmetleriniz Mevcut Mu?

Tabikide. Sosyal Medya Platformlarında gösterişiniz olmadan satış yapabilmeniz ya da potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebilmeniz mümkün değildir. Bu sebeple iş ortaklarımız ile birlikte sosyal medya hesabınızın takipçi, beğeni, izlenme, yorum vb. hizmetlerini sizlere sunuyor ve Dijital Pazarlama Süreçlerinizi hızlandırıyoruz.

? Wordpress Tema Hizmetiniz Var Mı?

Wordpress, PHP Yönetim Panelli yazılımlara kıyasla biraz daha karışık ve gelişmiş bir yapıya sahiptir. Wordpress altyapılı web siteler, SEO Anlamında PHP scriptlere göre 1-0 öndedir. Bu yüzden de müşterilerimizin bazıları PHP değil, Wordpress tabanlı web siteleri tercih etmektedir. Kurumsal, E-Ticaret ve Özel istek web sitelerinizi Wordpress altyapısıyla tasarlayabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Güneş Software | Dijital Pazarlama Ajansı