Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Günümüz dünyasında insanlar ne satın alacaklarına büyük ölçüde diğer müşterilerle yaşadıkları deneyimlere dayanarak karar veriyor. Potansiyel bir müşteriniz, şirketiniz hakkında olumsuz yorumları veya diğer müşterilerin sizden kötü bir ürün satın aldığını görürse, ürününüzü ya da hizmetinizi satın almaktan vaz geçebilir. Güneş Yazılım olarak, işletmeniz hakkındaki kötü ürün derecelendirmelerini ve yorumlarını kaldırtarak müşterilerinizin gözündeki imajınızı düzeltmenize ve yeni müşteriler edinmenizi sağlıyoruz.

 

Çoğumuz Online İtibar Yönetimi kavramını duymuşuzdur ancak tam olarak ne olduğunu bilmiyor olabiliriz. Online İtibar Yönetimi, çevrimiçi varlığınızın mümkün olduğunca olumlu olmasını sağlama sürecidir. Sosyal medya ve Google profilleriniz insanların hakkınızda gördüğü ilk şeylerdir. Bu nedenle sosyal medya ve Google profillerinizdeki yorumları sağlam tutmanız gerekmektedir. Herkesi memnun edemeyebilir ya da müşterileriniz ile bazı sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Daha sonrasında müşterileriniz sizler hakkında diğer web sitelerinde ya da forumlarda olumsuz yorumlar paylaşıyor olabilirler. Online İtibar Yönetimi hizmeti sağlayan ajanslar, web siteleriyle doğru şekilde iletişime geçer ve herkese açık profilinizden yanlış bilgilerin kaldırılmasını talep ederek iyi adınızı ve itibarınızı korumanıza yardımcı olur. Güneş Software olarak Siz Değerli Müşterilerimizin Online İtibarı Koruma süreçlerini yönetiyor ve şirketiniz hakkındaki yorumları düzenli olarak takip ediyoruz.

 

Bu arada şunu da atlamamak lazım. Online İtibar Yönetim süreçlerinde yapılan çalışmalar, yalnızca olumsuz yorumları kaldırmakla kalmamaktadır. Şirketinize dair olumsuz yorumları silerken, olumlu yorumları ön plana da çıkartmak gerekir. Kısaca Online İtibar Yönetimi, Dijital Pazarlama Stratejilerinin vaz geçilmez bir parçasıdır.

 

Daha fazlası için yan tarafta bulunan iletişim butonlarından bizlere ulaşabilirsiniz. Görüşmeler genellikle dijital ortamdan yapılmaktadır. Dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Güneş Software | Dijital Pazarlama Ajansı